CONTACT 

ADRES

Tennisclub Linkeroever

Goethestraat 5

2050 Antwerpen

België

OPENINGSTIJDEN

Periode:

April tot september

Elke dag geopend vanaf 09:00

STUUR EEN BERICHT

© 2019 TCLO

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Comités zijn de dragende structuur van onze club.

In totaal zijn er 7 actieve comités op TCLO.

​​​Sport

 

Sportcomité kan je bereiken op sport@tclo.be

 : : David De Neef
 : : Daniëlle Stappers


​Jeugd

 

Mail naar jeugd@tclo.be

 : : Thomas Jacobs
 : : Daniëlle Stappers
 : : Wilfried Van Elsacker
 : : Ingrid Van Elsacker

Administratie

 

Contacteer comité administratie op administratie@tclo.be

 : : Monique Jespers
 : : Kristel Hermans
 : : Linda Cant

Feest


Mailadres feestcomité: feest@tclo.be

 : : Marine Verbeeck
 : : Guy Van Grootven
 : : Ferdi Zels
 : : Rudi Wiggers
 : : Jacques Bekaert
 : : Monique Jespers


​​Onderhoud

Te bereiken op onderhoud@tclo.be

 : : Michel Knaepkens
 : : Eddy De Bleser
 : : Eugène Lambert
 : : Rudi Wiggers

 : : Jonas Van de Velde

Tennisles

Alles aangaande tennislessen, zowel jeugd als volwassenen: tennisles@tclo.be

 : : Thomas Jacobs

Lange termijn

Lange termijn onderwerpen, toekomst van onze club. Te bereiken via ons algemeen adres info@tclo.be

 : : David Schroons

 : : Wilfried Van Elsacker