CONTACT 

ADRES

Tennisclub Linkeroever

Goethestraat 5

2050 Antwerpen

België

OPENINGSTIJDEN

Periode:

April tot september

Elke dag geopend vanaf 09:00

STUUR EEN BERICHT

© 2020 TCLO

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Comités zijn de dragende structuur van onze club.

In totaal zijn er 6 actieve comités op TCLO.

​​​Sport & Jeugd

 

Sport- & jeugdcomité zijn vanaf 2020 samengesmolten.
Je kan hen bereiken op sport@tclo.be of jeugd@tclo.be


 : : Dave De Neef
 : : Daniëlle Stappers


 

 

Administratie

 

Financiële zaken, lidmaatschap, verzekering ... onze 3 dames staan voor je klaar!
Contacteer comité administratie op administratie@tclo.be

 : : Monique Jespers
 : : Kristel Hermans
 : : Linda Cant

Feest


Hoeft geen verdere introductie...
Mailadres feestcomité: feest@tclo.be

 : : Marine Verbeeck
 : : Guy Van Grootven
 : : Ferdi Zels
 : : Kristel Hermans
 : : Jacques Bekaert
 : : Monique Jespers


​​Onderhoud

Terreinen en infrastructuur.
Te bereiken op onderhoud@tclo.be

 : : Michel Knaepkens
 : : Eddy De Bleser
 : : Rudi Wiggers

 

Tennisles

Alles aangaande tennislessen, zowel jeugd als volwassenen: tennisles@tclo.be

 : : Dave De Neef

Lange termijn

Lange termijn onderwerpen, toekomst van onze club. Te bereiken via ons algemeen adres info@tclo.be

 : : David Schroons